Ankara Eşya Depolama Firması

Sürekli olarak büyüyen nüfusu ile Ankara ili nakliyat ve depolama firmaları için önemli bir hizmet bölgesidir. Son yıllarda ülkemizde hızla yaygınlaşan eşya depolama sektörü oldukça önemli bir sektör haline gelmiştir. Ankara ilinde faaliyet gösteren gazi nakliyat firmamız Ankara eşya depolama hizmetinde de müşterilerine yardımcı olmaya devam etmektedir. Firmamız kendisine ait depolama alanında eşyalarınızı muhafaza etmektedir. Eşya depolama hizmetinde uygun fiyatlar ile güvenilir depolama alanlarını Gazi nakliyat firmasında her zaman bulabilirsiniz. Ankara eşya depolama hizmetlerinde hem depo kiralama da hem de hacim kiralama da firmamız sizlere en güvenilir hizmetleri en uygun fiyatlar ile sunacaktır.

Ankara Depo Kiralama

Eşya depolama hizmetlerinde eşyalarınızı depo kiralayarak muhafaza edebilirsiniz. Firmamız bütün depolama hizmetlerinde sizlere sigortalı nakliye hizmeti sunmaktadır. Depo kiralama hizmeti ile sadece siz ve sizin istediğiniz kişilerin kullanabileceği kilidi sizde olan depo kiralayabilirsiniz. Bu sayede eşyalarınızın başka birisi ile karışma riski asla oluşmaz. Dilediğiniz zaman gelip eşyalarınızı kontrol edebilirsiniz. deponuzdan istediğiniz zaman eşya alabilir veya eşya koyabilirsiniz. Depo kiralama hizmeti aldığınız zaman deponuza yeni bir kilit takılır ve anahtar size teslim edilir. Sizden başkasında anahtar bulunmaz.

Ankara Hacim Kiralama

Hacim kiralama hizmeti depo kiralamadan daha uygun fiyatlı olmaktadır. Bunun nedeni hacim kiralama hizmetinde firmalar depolarında büyük bir alanı ayırarak müşterilerine belirli hesaplamalar yaparak hacim kiralamaktadır. hacim kiralama hizmetinde de eşyalarınızı dilediğiniz zaman alabilir veya ekleme yapabilirsiniz. Aradaki tek fark ise hacim kiralamada ekleme veya eksiltme yaptığınızda eşyalarınızın hacmi yeniden hesaplanır ve yeni bir sözleşme yapılır. Bu yüzden hacim kiralama hizmetinde fiyatlarınız sürekli olarak değişiklik gösterebilir.

Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Ankara ve ilçelerinde oldukça popüler olan gazi nakliyat firmamız depolama sektöründe de öncü firmalar arasına girmiştir. Ev eşyası depolama hizmeti firmamızın en fazla gerçekleştirdiği depolama hizmetlerinden bir tanesidir. Sektörde güvenilir ve kaliteli hizmetleri ile tanınan firmamız ev eşyası depolama hizmetinde de sizlere yardımcı olmaya devam etmektedir. En uygun fiyatlar ve güvenilir depolama hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bireysel Hizmetler

Kurumsal Hizmetler

Menü