Hakkımızda

Ankara’nın en tecrübeli evden eve nakliyat firmalarından bir tanesi olan Gazi nakliyat firmamız faaliyete geçtiği ilk günden beri müşterilerine profesyonel taşıma hizmetleri sunmaktadır. Sürekli olarak büyüyen evden eve nakliyat sektöründe kendini geliştiren ve daima yenilikçi hizmetler sunan firmamız bölgede oldukça popüler bir firmadır. Deneyimli çalışan kadrosu ile Ankara ve ilçelerinde haftanın yedi günü hizmet veren Gazi nakliyat eşyalarınızı güvenle taşımaktadır. Taşımacılık sektöründe sadece kaliteye ve güvenilir hizmete önem veren firmamız bu bağlamda birbirinden başarılı hizmetler gerçekleştirmektedir. Uzman çalışan kadromuz, geniş araç filomuz ve son sistem ekipmanlarımız ile her daim hizmete hazırız.

Eşya taşıma hizmetlerinde başarılı olmanın ilk kuralı eşyaların profesyonel şekilde paketlenmesidir. Bu yüzden firmamız eşya paketleme hizmetlerine oldukça fazla önem vermektedir. Yurt dışından özel olarak ithal edilen en kaliteli paketleme malzemesi ve alanında en az 15 sene deneyimli paketleme ustalarımız ile eşyalarınızı sorunsuz şekilde paketlemekteyiz. Eşya paketleme hizmetimiz kaliteli ve kusursuz olduğu için firmamız bölgede çok fazla tercih edilmektedir. Günümüzde hep daha kaliteli hizmet nasıl verilir diye düşünen bir nakliye firması olması vatandaşlara güven vermektedir.

Teknolojik gelişmelerin ışığında ilerleyen firmamız eşyalarınızı taşırken son teknolojik ekipmanları kullanmaktadır. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı sayesinde sektörde adını duyuran Gazi nakliyat firmasından profesyonel hizmetleri en uygun fiyatlar ile alabilirsiniz.

Bireysel Hizmetler

Kurumsal Hizmetler

Menü